Prekių pristatymas ir grąžinimas

PASIŪLYMAS. Prekių pristatymas užsakant už 29 Eur Ir daugiau – nemokamas!


Atlikę užsakymą ir apmokėjimą, savo nurodytu el. pašto adresu gausite pranešimą patvirtinimą, kad užsakymas yra priimtas. Užsakymas bus paruoštas per 1-3 darbo dienas, nebent užsakymo metu būtų nurodyta kitaip. Apie išsiųstą užsakymą būsite informuoti atskiru pranešimu.

 

Užsakymai pristatomi Jūsų pasirinktu būdu

Lietuvoje:

Per Omniva paštomatus (pristatymas į pasirinktą Omniva paštomatą per 1-3 d. d. nuo užsakymo išsiuntimo datos). Pristatymo kaina į Omniva paštomatus - 2,79 EUR.

Per Venipak paštomatus (pristatymas per 1-3 d. d. nuo užsakymo išsiuntimo datos); Pristatymo kaina į Venipak paštomatus - 3,59 EUR.

Per LP Express paštomatus (pristatymas per  1-3 d. d. nuo užsakymo išsiuntimo datos); Pristatymo kaina į LP Express paštomatus -  2,49 EUR.

Čia nurodytos pristatymo kainos yra orientacinės. Tikslias kainas matysite užsakymo metu.

Užsienyje: 

Dėl prekių pristatymo į kitas Europos valstybes kainų ir terminų kreipkitės el. paštu info@eliaroma.lt.

 

Prekių grąžinimas

Gavę siuntinį patikrinkite ar vokas į kurį supakuota siunta nėra pažeistas. Jei siuntinys yra pažeistas (suplėšyta, pradurta, sulamdyta išorinė pakuotė) ir dėl to nukentėjusios Jūsų užsakytos prekės esančios viduje, padarykite kelias nusiskundimus pagrindžiančias nuotraukas ir nedelsdami (per 1 darbo dieną nuo siuntos gavimo dienos) susisiekite su mumis el. paštu info@eliaroma.lt

Jei gautos prekės neatitinka Jūsų užsakymo, nedelsdami (per 1 darbo dieną nuo siuntos gavimo dienos) kreipkitės el. paštu info@eliaroma.lt Kartu rasime Jums labiausiai tinkantį problemos sprendimo variantą.

Prekių grąžinimas galimas tik dėl apgadintų ir naudoti netinkamų prekių, bei prekių, kurios neatitinka Jūsų užsakymo. Atidarytos pakuotės ir panaudoti produktai atgal priimami būti negali.